Samsung-Galaxy-S6-edge-plus

این روزها گلکسی نوت ۵ و گلکسی اس ۶ اج پلاس سامسونگ بسیار خبر ساز شده اند.محصولاتی که قرار است ۲۲ مرداد ماه رونمایی شوند اما تقریبا تمام اطلاعات آنها فاش شده است.امروز تصاویر جدیدی از قسمت جلوی این دو گوشی درشت اندام لو رفته است.

سامسونگ امسال به جای عرضه مدل اج گلکسی نوت خود تصمیم گرفت تا نسخه بزرگتری از پرچم دار خمیده خود یعنی گلکسی اس ۶ اج را با افزودن پسوند پلاس به آن معرفی کند.با نگاهی به تصاویر منتشر شده به خوبی مشخص است که گلکسی اس ۶ اج پلاس به جز بزرگ‌تر بودن نسبت به گلکسی اس ۶ اج تفاوت دیگری با آن ندارد

گلکسی نوت ۵ نیز شباهت بسیاری به نوت ۴  دارد.شاید بتوان تنها فرق نوت ۵ با نوت ۴ را در حاشیه‌های نمایشگر کمتر و بزرگ‌تر شدن دکمه‌ی Home گوشی برای قرار گرفتن حسگر اثر انگشت دانست.همچنین به نظر می رسد که فلز به کار رفته در گلکسی نوت ۵ شباهت بسیاری به گلکسی اس ۶ داشته و احتمالا از همان جنس در این گوشی نیز به کار گرفته شده است.

بر اساس شنیده ها ، گلکسی اس ۶ اج پلاس از لحاظ سخت افزاری تفاوت زیادی با برادر کوچک‌تر خود به جز باتری قدرت‌مند‌تر نخواهد داشت. سامسونگ قصد دارد باتری با ظرفیت ۳۰۰۰ میلی آمپری برای این گوشی تعبیه کند.

همچنین گفته شده گلکسی نوت ۵ نیز دارای رم ۴ گیگابایتی خواهد بود و باتری ۴۱۰۰ میلی آمپری را بر زیر قاب خود قرار خواهد داد. گفته می‌شود سامسونگ از چیپست طراحی شده خود شرکت یعنی Exynos 7422 و لرزشگیر دیجیتالی برای سنسور ۱۶ مگاپیسکلی خود استفاده می‌کند.البته بر اساس سندی که از طریق اپراتور مخابراتی اسپرینت منتشر شده ، گلکسی نوت ۵ مجهز به درگاه microSD بوده و از ۳ گیگابایت حافظه رم برخوردار است !

به هر حال برای روشن شدن تمام این موارد می بایست تا زمان معرفی رسمی این دو گوشی در تاریخ ۱۳ آگوست ( ۲۲ مرداد ) منتظر بمانیم.هرچند که طی روزهای آتی خبرهای بسیاری از این محصولات جدید سامسونگ منتشر خواهد شد.

در ادامه شما را به دیدن تصاویر لو رفته جدید از این دو فبلت دعوت می کنیم.ابتدا تصاویر گلکسی نوت ۵ و سپس عکس های لو رفته از گلکسی اس ۶ اج پلاس سامسونگ را مشاهده خواهید کرد :