بنابراین، شما تحقیق کرده اید و قدرت فوق العاده راه حل های پیامکی تجاری را برای ارتباط شما با مخاطبان خود تقریباً بلافاصله و به طور موثر کشف کرده اید. بعدش چی؟ خرید پنل اس ام اس مناسب برای کسب و کار شما می تواند کاری دلهره آور باشد. به خصوص با توجه به تعداد گسترده ای از تبلیغات که به محض جستجوی کلمه "SMS" ظاهر می شوند. یا سامانه های پیامکی بی شماری که کمترین هزینه پیام را در بازار می دهند. دشوار است که بدانید از کجا شروع کنید یا به دنبال چه چیزی بگردید.

خرید پنل پیامکی همیشه چالش برانگیز بوده است. هنگام خرید پنل اس ام اس به نیازهای خود توجه کنید، چنانچه قصد ارسال انبوه پیامک تبلیغاتی با تعداد بالا دارید منطقی است از پنل بزرگتر و حرفه ای تر استفاده کنید. با اتخاد این رویکرد تعرفه ارسال شما کمتر شده و در نتیجه در قیمت پنل پیامک شما صرفه جویی شگرفی صورت می پذیرد. برای مطالعه بیشتر بر روی این لینک کلیک کنید. خرید پنل اس ام اس، فرستادن پیامک تبلیغاتی و... به دنیال خرید پنل پیامکی می آیند، به ویژه هنگامی که به دنبال بازاریابی پیامکی یا به عبارتی تبلیغ محصول و خدماتتان بوده اید و برای انجام این کار نیاز به پنل اس ام اس مناسبی داشتید. 

مطمئناً ، در یک فضای کسب و کار که به طور فزاینده ای رقابتی ایجاد می شود ، دشوار است که قیمت گذشته را به عنوان یک نکته اصلی در نظر بگیرید. با این وجود ، تعدادی از عوامل مهم دیگر و شاید مهمتر نیز وجود دارد که باید مورد توجه قرار گیرند. به عنوان مثال ، در حالی که سامانه های پیامکی ارزان ممکن است شما را قادر به ارسال پیامک انبوه از طریق پلتفرم خود با هزینه کم برای هر پیام کنند ، این امر گاهی اوقات به ازای عدم اطمینان در تحویل موفقیت آمیز پیامک است. این می تواند در طولانی مدت برای شما بسیار بیشتر هزینه داشته باشد. در ادامه 7 نکته کلیدی است که هر مشاغل باید هنگام انتخاب ارائه دهنده یا راه حل پیام کوتاه تجاری به آنها توجه کند.

1. قابلیت اطمینان
از آنجا که هدف اصلی شما ارسال موفقیت آمیز پیام کوتاه است ، انتخاب یک پنل اس ام اس مطمئن در بالای لیست ما قرار دارد. به دنبال یک شرکت پیام کوتاه مستقر باشید که یک بستر مطمئن و مطمئن ارائه دهد که می تواند سطح بالای به روز بودن را تضمین کند. این بدان معناست که هر زمان که بخواهید می توانید به سرویس موجود اعتماد کنید. 
2. تحویل پیامک
مانند هر نوع ارتباط ، ارسال پیام با حداقل تأخیرها و موانع ضروری است. و وقتی نوبت به ارسال پیام می رسد ، همه شرکت های پیام کوتاه برابر نیستند. وقتی به دنبال سامانه پیامک هستید ، شرکتی را انتخاب کنید که دارای ارتباط مستقیم با شرکت های اپراتوری با کیفیت باشد. همانطور که با دارا بودن سطح یک و محلی شریک هستیم، بالاترین درصد ممکن از پیام های مشتری ما با موفقیت ارائه می شود. بدون وجود این روابط ممکن است برعکس باشد. حتی در صورت استفاده از یک پنل پیامکی ارزان، این می تواند در بلند مدت هزینه بیشتری را برای شما انجام دهد.
3. آسان برای استفاده
ایجاد و ارسال یک کمپین پیام کوتاه انبوه ، با بستر MXT ما یک فرآیند سریع و ساده است. به دنبال شرکتی باشید که به شما اجازه دهد "قبل از خرید" امتحان کنید و اطمینان حاصل کنید که پلت فرم آنها یکی است که می توانید با خیال راحت از آن استفاده کنید. این باعث صرفه جویی در وقت و منابع شما می شود.

4. مقیاس پذیری
حتی اگر تازه با چند صد پیام در ماه شروع می کنید ، اطمینان حاصل کنید که سرویس پیامکی را انتخاب می کنید که مقیاس پذیر باشد و بتواند نیازهای آینده کسب و کار شما را تأمین کند. ما با تجارت در هر اندازه ، از اپراتورهای واحد گرفته تا بزرگترین سازمان ها در جهان کار می کنیم. با بهره مندی از قدرت پیام کوتاه ، یک سیستم عامل مقیاس پذیر دیگر نیازی به تغییر ارائه دهندگان خدمات نخواهید داشت.
5. خدمات مشتری و پشتیبانی 24 ساعته
یک ارائه دهنده پیام کوتاه معتبر و حرفه ای دارای تیم تخصصی خدمات مشتری خواهد بود که می تواند 24 ساعت شبانه روز در مورد تبلیغات پیامکی شما پشتیبانی و مشاوره ارائه دهد. پنل اس ام اس انتخابی باید پشتیبانی شبانه روزی ارائه می دهیم ، به این معنی که اگر هرگز سوال یا مشکلی داشتید ، می توانید سریعاً و بدون تأخیر  شما برطرف شوند.

6. تجربه
قبل از اینکه به ارائه دهنده خدمات پیام کوتاه متعهد شوید ، بررسی کنید که آنها تجربه کافی صنعت را دارند. از چند مشتری آنها بپرسید ، چه مدت فعالیتشان شروع شده و با چه نوع مشتری هایی کار می کنند ، زیرا می توانید چیزهای زیادی در این مورد بیاموزید. 
7. ادغام
در آخر ، بستری را انتخاب کنید که بتواند به راحتی با CRM موجود ، برنامه های وفاداری و سایر برنامه ها و زیرساخت ها ادغام شود. با این کار بسیاری از چالش ها به شما کمک می کند اگرچه ممکن است در ابتدا انجام این کار زیاد باشد ، اما پایبند بودن به این چک لیست به شما اطمینان می دهد که بهترین دسترسی ممکن را به قوی ترین ابزار ارتباطی بازاریابی پیامکی خواهید داشت. از آنجا ، مزایای آن بی پایان است.