iphone-6

وب سایت BuzzFeed امروز در گزارشی به نقل از منابع آگاه اعلام کرده که کمپانی اپل آیفون های جدید خود یعنی آیفون ۶S و آیفون ۶S پلاس را در تاریخ  ۱۸ شهریور ماه ( نهم سپتامبر ) رسما معرفی خواهد کرد.که البته با نگاهی گذشته و زمان معرفی آیفون های قبلی ، تاریخ اعلام شده دور از انتظار نیستاین تاریخ را منابع BuzzFeed گزارش داده‌اند و باید در نظر داشت که رسمی نیست. هرچند که در گذشته، بعضی از شایعات این وب‌سایت درست از آب درآمده؛ بنابراین شاید این بار هم درست گفته باشند. همچنین، باید به این نکته توجه شود که اپل مراسم سال گذشته‌ی خود را در همین روز هجدهم شهریور برگزار کرد، بنابراین احتمال دارد اپل همین تاریخ را دوباره تکرار کند


به احتمال زیاد در این رویداد آیفون ۶s و آیفون ۶s پلاس رونمایی خواهند شد، اما در این گزارش همچنین قید شده که اپل TV جدیدی هم معرفی خواهد شد. در اصل قرار بود این دستگاه در تیر ماه طی کنفرانس جهانی توسعه‌دهندگان اپل (WWDC) معرفی شود، اما بنا به دلایلی اپل تصمیم گرفت معرفی آن را به تاریخ دیگری محول کند.

براساس این گزارش تبلت آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی اپل هم در این رویداد رونمایی خواهد شد. البته این موضوع کمی بعید به نظر می‌رسد زیرا آیفون‌ها و آیپدهای اپل معمولا جدا از هم معرفی می‌شوند. در هر صورت به این گفته‌ها با دیده‌ی شک و تردید بنگرید.