line-lite

اپلیکیشن لاین ( Line ) در حال حاظر یکی از بهترین و پرطرفدارترین نرم افزارهای پیام رسانی موبایل می باشد که در کشور ما هم کاربران بسیاری را به سمت خود جذب نموده است.امروز کمپانی سازنده این برنامه نسخه لایت لاین ( Line Lite ) را منتشر کرده که حجمی تنها ۱ مگابایت داشته و علاوه بر اشغال حافظه کمتر، مصرف اینترنت آن نیز بسیار کمتر می باشد.این نسخه برای استفاده در کشورهایی که سرعت اینترنت مناسبی ندارند و یا در گوشی هایی با سخت افزار ضعیف بسیار کاربردی به نظر می رسد.

 

در ادامه با توضیحات بیشتر و لینک دانلود نسخه لایت اپلیکیشن چت لاین


 

در این نسخه از لاین می‌توانید از ویژگی‌های اصلی این اپلیکیشن مانند گفتگوی نوشتاری با اعضای گروه و دوستان، استیکرها و انتشار تصاویر استفاده کنید.اما ویژگی‌های دیگر لاین اصلی مانند گفتگوی صوتی و تصویری و همچنین قابلیت TimeLine در این نسخه حذف شده است.

این اپلیکیشن در قدم اول برای ۱۱ کشور مانند هند، مکزیک و عربستان سعودی که بیشتر مردم آن‌ها به اینترنت‌های پرسرعت دسترسی ندارند، در فروشگاه گوگل پلی منتشر شده است.

با اینکه ایران جزو لیست اولیه لاین نبوده اما با توجه به محدودیت هایی نظیر سرعت پایین اینترنت همراه در ایران ، به نظر می رسد که کاربران در کشور ما نیز استقبال خوبی از نسخه لاین به عمل آورند.شاید به همین دلیل باشد که کاربران بسیاری در ایران به سمت استفاده از اپلیکیشن  پرسرعت‌ و سبک تلگرام روی آورده اند.

این شرکت اعلام کرده که بر اساس میزان درخواست کاربران، این نسخه را برای دیگر کشورها نیز منتشر می‌کند. علاوه بر این، به مرور قابلیت‌های دیگری نیز به Line Lite اضافه خواهد شد.فیس‌بوک نیز مدتی قبل نسخه سبک اپلیکیشن‌اش را با نام Facebook Lite منتشر کرد.


دانلود نسخه اندروید اپلیکیشن لاین لایت ( Line Lite )

پس از ورود بر روی دکمه بزرگ Download کلیک کنید

 

line-lite-2 line-lite-1